IŁ Capital sponsorem tytularnym siatkarek Legionovii Legionowo na 3 sezony

Walcząca w Tauron Lidze drużyna Legionovia Legionowo zyskała głównego sponsora tytularnego na trzy nadchodzące sezony z możliwością przedłużenia kontraktu na kolejne lata.

Od teraz drużyna nazywa się IŁ Capital Legionovia Legionowo. Igor Łukasik, założyciel i prezes IŁ Capital, opowiada o swojej miłości do siatkówki i nadziei na zbliżające się wielkimi krokami zwycięstwa. Dzięki trzyletniej współpracy, Konrad Ciejka – prezes drużyny wraz z trenerami, będą mogli zbudować skuteczną strategię, która zaowocuje na pewno licznymi sukcesami.

Włodarze skupią się na budowaniu potencjału drużyny, zajmując się dobrymi transferami i prowadząc siatkarki na szczyt poprzez awanse w kolejnych meczach. Zawodniczki natomiast będą mogły skoncentrować się na grze, dając z siebie na boisku wszystko i zdobywając medale. Apetyt na podium mają wszyscy zainteresowani!

Igor Łukasik jest nie tylko biznesmenem, ale również byłym zawodowym siatkarzem. Jego miłość do siatkówki rozwija się nieprzerwanie od 8. roku życia. Choć ze względu na kontuzję musiał przerwać karierę sportową, to wciąż pozostaje najwierniejszym z kibiców tego sportu. Jako sponsor, drużynie IŁ Capital Legionovia Legionowo oferuje oczywiście wsparcie finansowe, ale jako były siatkarz, rozwojowi zespołu przygląda się także okiem profesjonalisty.

Cały zespół IŁ Capital kibicuje drużynie z zaciśniętymi kciukami, mając nadzieję na liczne sukcesy!

Więcej na:

Kontakt z nami

6 + 12 =

IŁ CAPITAL SP. Z O.O.

NIP: 7010960426
REGON: 385067022

ul. Bagno 2, lok. 66
00-112 Warszawa

tel. +48 798 526 997
email. biuro@lukasik-capital.com