Marzenia się spełniają! Zawsze trzeba wierzyć… oto dowód na to, że czasem spełniają się w najbardziej zaskakujących chwilach – Igor Łukasik w portalu mieszkaniec.pl

UKS Orzeł to uczniowski klub piłkarski dla młodych sportowców, który od 28 lat trenuje piłkarzy na warszawskiej Pradze-Północ. W klubie ćwiczą dzieciaki z Pragi-Północ, Pragi-Południe oraz Woli. Podopiecznymi Orła są dzieci od przedszkolaków, do nastolatków. Prezes klubu i rodzice zawodników wspinali się na wyżyny, próbując pozyskać środki na letni obóz sportowy, niestety nie udało się zebrać potrzebnej kwoty.

Igor Łukasik – były siatkarz, miłośnik aktywności, ale również zakochany bez pamięci w córce ojciec i prażanin z urodzenia – przeczytał apel. Długo nie było trzeba czekać! Do klubu na warszawskiej Pradze przyjechał osobiście – pełen energii, entuzjazmu i sam ciesząc się, jak dziecko, przywitał się z dziećmi, wręczając trenerowi pieniądze, które umożliwią dzieciakom wyjazd na wymarzony obóz sportowy.

To były dla mnie bardzo wzruszające chwile. Warszawska Praga to mój dawny dom, tam się wychowywałem i to miejsce zawsze będzie mi bliskie. Nie jest też tajemnicą, jak dużym sentymentem darzę sport – choć dla mnie najważniejsza zawsze będzie siatkówka, to cenię i szanuję te dzieciaki, które grają piłkę i na własne oczy widziałem, jak wiele zaangażowania i serca wkładają w trening.

Dla dzieci te pieniądze nie były kwotą i wartością samą w sobie. Dla nich to było spełnienie ich marzenia. Jestem tatą i wiem, że każdy rodzic zrobiłby dla swojego dziecka więcej, niż to możliwe. Ogromnie, przeogromnie się cieszę, że mogłem pomóc! Uśmiech na buziach chłopaków był bezcenny, zapamiętam tę radość na zawsze! A świadomość, że wyjadą na obóz, który był dla nich tak ważny, jest warta więcej, niż jakiekolwiek pieniądze. DO BOJU CHŁOPAKI!” – Igor Łukasik.

Więcej na: https://mieszkaniec.pl/marzenia-sie-spelniaja/

Kontakt z nami

13 + 13 =

IŁ CAPITAL SP. Z O.O.

NIP: 7010960426
REGON: 385067022

ul. Bagno 2, lok. 66
00-112 Warszawa

tel. +48 798 526 997
email. biuro@lukasik-capital.com