IGOR ŁUKASIK CAPITAL

O nas

 

IŁ Capital to holding spółek-córek, które od wielu lat zdobywały rynek lokalny i międzynarodowy. Mamy wieloletnie doświadczenia oraz bogate kompetencje, dzięki którym zręcznie poruszamy się w branży na całym świecie. Rozpoczynaliśmy w Chorwacji oraz Dubaju, bardzo rozwojowych i dynamicznie działających sektorach finansów i nieruchomości. Obrót wysokimi kwotami, bardzo duże inwestycje i ogromna odpowiedzialność. To nauczyło nas, jak realizować podjęte zobowiązania i jak na nie patrzeć, żeby nawet przy wieloetapowych, złożonych projektach, nigdy nie tracić z oczu głównego celu.

01. Strategia

Analizujemy potrzeby klienta, przyglądając się uważnie indywidualnym uwarunkowaniom. Znajdujemy możliwe metody uzyskania celu i zdecydowanym działaniem osiągamy to, co zamierzyliśmy. Wieloletnie doświadczenie na skomplikowanych rynkach międzynarodowych, dało nam wiedzę oraz narzędzia, które wykorzystujemy dla zwiększania naszej skuteczności.

02. Profesjonalizm

Rozwiązania finansowe muszą być doskonale dopasowane do potrzeb. Upraszczamy procedury, skracamy czas pozyskiwania środków na inwestycje, obchodzimy przeszkody i pokonujemy trudności – z nami finansowanie biznesu staje się proste i niezwykle intuicyjne. A wszystko to robimy z uwzględnieniem twoich możliwości. Wykorzystaj nasz potencjał.

03. Skuteczność

Miarą naszej skuteczności są liczne projekty zakończone sukcesem. Sucha Marina w Gażenicy na Chorwacji, Budowa Osiedla w Zadarze – współpraca z Jadran Invest, realizacja inwestycji budowlanej na wyspie Osljak, kooperacja z Cordia Management Poland na krajowym rynku – to tylko szczypta z tego, co udało nam się wypracować dla naszych klientów. Mierz wysoko, dołącz do nich!

Gwarancja niezawodności

Powierz swój sukces odpowiednim ludziom

Filarem IŁ Capital jest pełniący funkcję Prezesa Zarządu Igor Łukasik. Były profesjonalny siatkarz, którego kariera została nagle przerwana kontuzją. Ze sportu wyniósł wolę walki, konsekwencję w realizacji celów oraz niezłomny charakter. Z wychowania i podróży otwartość i chęć obcowania z drugim człowiekiem, dzięki czemu przyciąga ludzi jak magnes.

Posiada wieloletnie doświadczenie na międzynarodowym rynku nieruchomości. Włada biegle językiem angielskim, chorwackim, niemieckim i hiszpańskim. Za swój największy atut określa umiejętność negocjacji. Jak sam mówi: Odważne decyzje, znajomość ludzi i umiejętność rozmowy – to silna oręż w tej trudnej sztuce. Nie tracąc z oczu celu, mam pewność, że zawsze mogę zwyciężyć.

Zaufali nam

Ks. prof. Waldemar Cisło, Dyrektor organizacji Pomoc Kościołowi w Potrzebie w Polsce

Igor Łukasik to Człowiek wielkiego serca, zaangażowany we wspieranie potrzebujących. Dzięki jego nieocenionemu wkładowi udało nam się zorganizować pomoc żywnościową dla mieszkańców Libanu w większej skali niż się spodziewaliśmy. Dobry, odważny i skuteczny – cały Igor.

Nimrod Ben Ami, CEO Neocity Group, Poland & Romania

Igor Łukasik i stworzona przez niego spółka IŁ Capital to nieocenione wsparcie w rozwoju inwestycji w Europie Centralnej i Środkowo-Wschodniej. Doświadczenie Łukasika, Zespołu i Partnerów IŁ Capital pozwoliło nam na realizację projektów, zgodnych z naszymi założeniami i planami biznesowymi.

Jacek Orkisz, członek Zarządu VINCI Immobilier Polska

IŁ Capital to partner VINCI Immobilier Polska, który towarzyszy spółce w organicznym rozwoju na polskim rynku. Pierwszym etapem i zarazem jednym z najważniejszych jest pozyskanie atrakcyjnego gruntu pod lokalizację inwestycji. Współpraca z IŁ Capital w tym zakresie jest wsparciem w biznesowym rozwoju spółki.

Monika Richardson

Współpraca z IŁ Capital to gwarancja satysfakcji i spełnienia marzeń o nieruchomościach. Mam nadzieję, że jeszcze niejedno wspólne przedsięwzięcie przed nami!

Konsultanci

Nasz zespół

Igor Łukasik

CEO IŁ Capital.

Urodzony w 1989 roku, otwarty na świat i przekonany o tym, że granice istnieją tylko tam, gdzie sami je sobie stawiamy. Energiczny, skoncentrowany na celu i niezwykle precyzyjny w działaniu.

Co możemy dla ciebie zrobić? 

Pozyskiwanie gruntów

Znajdziemy atrakcyjne grunty z uwzględnieniem potrzeb przyszłej inwestycji, przeprowadzimy proces kupna/sprzedaży – aż do finalizacji transakcji.

Normalizacja sytuacji prawnej gruntów dla deweloperów

Zajmujemy się wyprowadzaniem zawiłych problemów prawnych, związanych z gruntami już w początkowych fazach planów – z nami sprawnie osiągniesz cel.

INWESTOWANIE W NIERUCHOMOŚCI

Dysponujesz środkami, które powinny zarabiać, ale nie wiesz jak je ulokować? Pomnożymy twój kapitał, inwestując go w atrakcyjne, gwarantujące wysokie zyski nieruchomości.

Consulting dla start up’ów

Znamy międzynarodowe rynki, znamy branżę finansową, nieruchomości, wiemy jak skutecznie w nich zaistnieć i sprawnie poruszamy się w pędzącym świecie biznesu. Chcesz otrzymać gotową receptę na sukces? Z nami wszystko ci się uda!

Restrukturyzacja zadłużeń

Kłopoty z płynnością? Niekorzystne umowy? Syndyk, komornicy, banki – nie chowaj głowy w piasek. Wyjdź na prostą! Opracujemy dla ciebie skuteczny plan restrukturyzacji twoich zadłużeń.

Elastyczna oferta

Nie znajdujesz w naszej ofercie rozwiązania swoich problemów? Skontaktuj się z nami, nasze możliwości sięgają o wiele dalej – na pewno możemy ci pomóc.

Kontakt z nami

6 + 9 =

IŁ CAPITAL SP. Z O.O.

NIP: 7010960426
REGON: 385067022

ul. Bagno 2, lok. 66
00-112 Warszawa

tel. +48 798 526 997
email. biuro@lukasik-capital.com