IGOR ŁUKASIK CAPITAL

O nas

 

IŁ Capital to holding spółek-córek, które od wielu lat zdobywały rynek lokalny i międzynarodowy. Mamy wieloletnie doświadczenia oraz bogate kompetencje, dzięki którym zręcznie poruszamy się w branży na całym świecie. Rozpoczynaliśmy w Chorwacji oraz Dubaju, bardzo rozwojowych i dynamicznie działających sektorach finansów i nieruchomości. Obrót wysokimi kwotami, bardzo duże inwestycje i ogromna odpowiedzialność. To nauczyło nas, jak realizować podjęte zobowiązania i jak na nie patrzeć, żeby nawet przy wieloetapowych, złożonych projektach, nigdy nie tracić z oczu głównego celu.

01. Strategia

Analizujemy potrzeby klienta, przyglądając się uważnie indywidualnym uwarunkowaniom. Znajdujemy możliwe metody uzyskania celu i zdecydowanym działaniem osiągamy to, co zamierzyliśmy. Wieloletnie doświadczenie na skomplikowanych rynkach międzynarodowych, dało nam wiedzę oraz narzędzia, które wykorzystujemy dla zwiększania naszej skuteczności.

02. Profesjonalizm

Rozwiązania finansowe muszą być doskonale dopasowane do potrzeb. Upraszczamy procedury, skracamy czas pozyskiwania środków na inwestycje, obchodzimy przeszkody i pokonujemy trudności – z nami finansowanie biznesu staje się proste i niezwykle intuicyjne. A wszystko to robimy z uwzględnieniem twoich możliwości. Wykorzystaj nasz potencjał.

03. Skuteczność

Miarą naszej skuteczności są liczne projekty zakończone sukcesem. Sucha Marina w Gażenicy na Chorwacji, Budowa Osiedla w Zadarze – współpraca z Jadran Invest, realizacja inwestycji budowlanej na wyspie Osljak, kooperacja z Cordia Management Poland na krajowym rynku – to tylko szczypta z tego, co udało nam się wypracować dla naszych klientów. Mierz wysoko, dołącz do nich!

Gwarancja niezawodności

Powierz swój sukces odpowiednim ludziom

Filarem IŁ Capital jest Igor Łukasik. Były profesjonalny siatkarz, którego kariera została nagle przerwana kontuzją. Podtrzymuje wciąż żywe kontakty z aktualnymi mistrzami świata. Sport nauczył go tego, że przegrywa ten, kto nie próbuje. Wola walki, konsekwencja, niezłomny charakter, podparta wykształceniem, kwalifikacjami oraz doświadczeniem wiara w sukces i szerokie kompetencje, pozwoliły mu wkroczyć z impetem w świat wielkich finansów. Włada biegle językiem angielskim oraz chorwackim, dzięki którym nawiązuje wiele niezwykle interesujących kontaktów na świecie. Posiada potężne doświadczenie na międzynarodowym rynku nieruchomości. Jaki jest jego największy atut? Jest doskonałym negocjatorem: „Odważne decyzje, znajomość ludzi, otwartość i idąca z nim pod rękę umiejętność komunikacji – to silna oręż w trudnej sztuce negocjacji. Nie tracąc nigdy celu z oczu mam pewność, że zawsze mogę zwyciężyć.

Konsultanci

Nasz zespół

Igor Łukasik

CEO IŁ Capital.

Urodzony w 1989 roku, otwarty na świat i przekonany o tym, że granice istnieją tylko tam, gdzie sami je sobie stawiamy. Energiczny, skoncentrowany na celu i niezwykle precyzyjny w działaniu.

Co możemy dla ciebie zrobić? 

Pozyskiwanie gruntów

Znajdziemy atrakcyjne grunty z uwzględnieniem potrzeb przyszłej inwestycji, przeprowadzimy proces kupna/sprzedaży – aż do finalizacji transakcji.

Normalizacja sytuacji prawnej gruntów dla deweloperów

Zajmujemy się wyprowadzaniem zawiłych problemów prawnych, związanych z gruntami już w początkowych fazach planów – z nami sprawnie osiągniesz cel.

INWESTOWANIE W NIERUCHOMOŚCI

Dysponujesz środkami, które powinny zarabiać, ale nie wiesz jak je ulokować? Pomnożymy twój kapitał, inwestując go w atrakcyjne, gwarantujące wysokie zyski nieruchomości.

Consulting dla start up’ów

Znamy międzynarodowe rynki, znamy branżę finansową, nieruchomości, wiemy jak skutecznie w nich zaistnieć i sprawnie poruszamy się w pędzącym świecie biznesu. Chcesz otrzymać gotową receptę na sukces? Z nami wszystko ci się uda!

Restrukturyzacja zadłużeń

Kłopoty z płynnością? Niekorzystne umowy? Syndyk, komornicy, banki – nie chowaj głowy w piasek. Wyjdź na prostą! Opracujemy dla ciebie skuteczny plan restrukturyzacji twoich zadłużeń.

Elastyczna oferta

Nie znajdujesz w naszej ofercie rozwiązania swoich problemów? Skontaktuj się z nami, nasze możliwości sięgają o wiele dalej – na pewno możemy ci pomóc.

Kontakt z nami

3 + 6 =

IŁ CAPITAL SP. Z O.O.

NIP: 7010960426
REGON: 385067022

ul. Bagno 2, lok. 66
00-112 Warszawa

tel. +48 798 526 997
email. biuro@lukasik-capital.com