Tuzy Biznesu tygodnika Wprost – Igor Łukasik laureatem edycji 2021

Tuzy Biznesu to prestiżowe wyróżnienia dla biznesmenów – liderów, przedsiębiorców, którzy swoją postawą udowadniają, że idąc pod prąd, można osiągać wielkie sukcesy. Pomnażanie kapitału często wiąże się z ryzykiem. Natomiast laureaci Tuz Biznesu Wprost są żywym przykładem tego, że przemyślane idee, wiara we własny potencjał i możliwości oraz niezłomność w dążeniu do celu, w perspektywie czasu prowadzą na szczyt.

11 kategorii i kapituła, w której zasiedli przedstawiciele redakcji Wprost, wydawnictwa PMPG Polskie Media S.A. oraz eksperci, po raz kolejny wyłoniła laureatów. W 2021 roku jednym z nich jest Igor Łukasik, prezes zarządu i założyciel IŁ Capital.

„Otrzymać wyróżnienie – Tuzę Biznesu to dla mnie ogromny zaszczyt. Bardzo chciałbym inspirować i zachęcać do działania młodych, ambitnych ludzi, którzy mają czasem fantastyczne pomysły, ale brakuje im wiary w siebie. Mam nadzieję, że udział w tej wyjątkowej gali przekona nieprzekonanych, że warto – warto się rozwijać, inwestować w siebie i nie tracić z oczu wytyczonego celu. Dziękuję za nagrodę – jest mi bardzo miło, że moja działalność biznesowa została w ten sposób oceniona i uhonorowana przez ekspertów.” – Igor Łukasik.

Więcej na: https://tuzy-biznesu.wprost.pl/laureaci/2021

Kontakt z nami

9 + 7 =

IŁ CAPITAL SP. Z O.O.

NIP: 7010960426
REGON: 385067022

ul. Bagno 2, lok. 66
00-112 Warszawa

tel. +48 798 526 997
email. biuro@lukasik-capital.com